fleda

fleda logo
PROGRAM: LEDEN | ÚNOR | BŘEZEN
PÚSČPSN
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
aa

INSANIA & VLADIVOJSKO

19.03.2016


VSTUP: 150,- / na místě 190,-
START: 20:00
Soutěž o lístky
vyhrajte lístky zdarma
SOUTĚŽ
Předprodej
online rezervace
VSTUPENKY
Press
akreditace pro novináře
AKREDITACE

Google Calendar Apple iCal MS Outlook Lotus Notes kliknutím na vybraný odkaz naimportujete událost do svého oblíbeného kalendáře přidat do svého kalendáře +

INSANIA na Flédě rozbalí crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory. VLADIVOJSKO vás uhrane metalovou energií s netradičním projevem VLADIVOJNY LA CHIA #metal #crossover #concert

INSANIA
Legenda tvrdě alternativní scény zahraje svůj osobitý crossover tvrdých kytar s moderními syntezátory a samply.Skupina Insania, která dodnes kolísá na pomezí hardcore a metalu, nasadila od samého počátku ve své tvorbě zběsilé tempo. Do roku 1989 působila v ilegalitě a ústraní pod maskovacím názvem SKIMMED. Hned v roce 1990 se jí však podařilo vydat LP „New Insanity“, jednu z prvních nezávislých desek v tehdejším Československu.

O rok později Insanii obnovil zakládající člen Poly ve zcela novém složení s bubeníkem BlackDrumem. Parta zvolnila tempo a vydala se do hudebně temnějších vod, ovlivněnou v té době přírodní mystikou a J.R.R. Tolkienem.

Aktuální album „Zapal dům poraž strom“ (X Production, 013) získalo dvě ceny Anděl, v minulosti byla stejnou soškou oceněna i deska „Rock´n´Freud“ (X Production, 008). Insania získala také řadu ocenění v rockově zaměřené anketě Břitva, kde mimo jiné také vstoupila do „Galerie legend“.

VLADIVOJSKO & VLADIVOJNA
Živelnost a dravý rockový projev charismatické zpěvačky podpořený výbornými výkony protagonistů kapely - to je VLADIVOJSKO - crossover/metalová kapela VLADIVOJNY LA CHIA.Vladivojna je výrazná osobnost české hudební scény, vyhledávaná zpěvačka, autorka divadelní a filmové hudby.
Za film Nevinnost Jana Hřebejka byla nominována v kategorii nejlepší hudba na Ceny České filmové kritiky a na Českého lva. Zkomponovala také hudbu pro mnoho divadelních her a dokumentárních filmů i pro úspěšný seriál stanice HBO Až po Uši, ke kterému vydala stejnojmenný soundtrack.

PŘEDPRODEJ:
GOOUT.cz
SMS TICKET.cz
► INDIES, Poštovská 2 (od 19.1.)
► CAFÉ ELEVEN, Dominikánská 11 (od 19.1)

Tuto akci pořádá LEVEL B PRODUCTION, s.r.o.